Úvod


IROP

MMR

Stavební bytové družstvo Prachatice sídlo Husinec disponuje

  • Dlouholetými zkušenostmi při správě obytných domů se zapracovaným kolektivem zaměstnanců s praxí a odbornými znalostmi, zajišťující služby na vysoké úrovni.
  • Softwarovým vybavením umožňujícím naplnění individuálních požadavků členů bytového družstva, společenství vlastníků i ostatních vlastníků.
  • Znalostí právních předpisů – občanského zákoníku, zákona o obchodních společnostech, zákona o vlastnictví bytů, zákona o účetnictví, daňových zákonů a ostatních předpisů platných pro správu a kompletního zajištění provozu a služeb souvisejících s užíváním obytných domů a nebytových prostor.
  • Přístupem k informacím v rámci začlenění ve SČMBD, potřebným pro zajišťování a kvalitní správu majetku družstva, majetku společenství vlastníků jednotek a majetku vlastníků.
  • Možností zajištění výhodného pojištění majetku v rámci rámcové smlouvy.
  • Dlouhodobou ekonomickou stabilitou.

.

OZNÁMENÍ:

Vážení spoluobčané,
ani nám se koronavirus nevyhýbá, a proto bychom vás chtěli požádat, abyste všechny věci, které jde vyřídit prostřednictvím telefonu, e-mailu či poštou, vyřizovali prostřednictvím těchto médií. Sídlo družstva navštivte, prosím, jen v těch nejnutnějších případech, a to po předchozím domluveném termínu. Jestliže by se ještě někdo z našich zaměstnanců koronavirem nakazil, nebo by se dostal do nařízené karantény, tak vzhledem k malému počtu zaměstnanců, by nebyl téměř již nikdo, kdo by mohl vaše potřeby vyřídit.

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Lenka Treglerová